Ayua • Upvote 0 • Downvote 0

5 משחקי אנדרואיד הנמכרים ביותר ב- Play Store

האם אי פעם שיחקת משחק שלא רצית להפסיק? בזמנך הפנוי, משחק במשחקים מקוונים הוא הדבר הטוב ביותר. עם זאת, לא ניתן ליהנות ולשחק בכל המשחקים הללו. במיוחד אם המשחק לא מתאים לטעמנו. עם זאת, ב- PlayStore ישנם כמה מהמשחקים המקוונים הנמכרים ביותר.


להלן רשימת המשחקים המקוונים הפופולריים ביותר, אולי אחד מהם מוכר לכם. אינדונזיה היא אחת המדינות שמשחקות לרוב משחקים מקוונים באנדרואיד. הנה רשימה של משחקים שיכולים לגרום לך להתמכר ולא רוצה להפסיק לשחק בהם.


רשימת המשחקים המקוונים שהורדו ביותר


game smartphone
game smartphone
Source: pixabay tagechos

Ragnarok M: Eternal Love

משחק האנדרואיד הנמכר ביותר ששוחרר על ידי תאגיד הכבידה הוא די פופולרי בקרב גיימרים. בתחילה היה Ragnarok M פופולרי מאוד כמשחק מחשב שולחני, אך כעת המשחק זמין לסמארטפונים. מספר הדירוגים שמשחק זה מקבל הוא די גדול. מספר הדירוגים ממשתמשי אנדרואיד הוא יותר מ -220 אלף. מספר הדירוגים של משתמשי iOS הוא יותר מ 11 אלף. למשחק Ragnarok M יש הרבה אוהדים בגלל הדמויות הייחודיות והמעניינות שלו.


Lords Mobile: Battle Empire

לורדס מובייל הוא משחק בנושא מלכותי שפותח על ידי IGG. IGG הוא שמו של מפתח משחקי מובייל מוביל בסין. במשחק זה תוכלו לבחור גיבורים רבים. אתה יכול לבחור 40 גיבורים לשחק במשחק. במשחקים לפי נושא הממלכה יש בדרך כלל הרבה אוהדים בגלל סיפור העלילה המרתק והמראה האטרקטיבי. השימוש בדמויות גיבור הוא גם די מהנה בגלל התנועות האינטראקטיביות.


Mobile Legends

אתה טועה אם אתה חושב שמשחק ה- MOBA הזה מדורג במקום הראשון. למעשה, משחק האנדרואיד הנמכר ביותר מדורג רק במקום השלישי. עם זאת, המשחק Mobile Legends באינדונזיה אכן פופולרי מאוד. אנשים רבים אומרים שהמשחק האהוב עליהם הוא Mobile Legends או AOV. במשחק הזה עלינו להיות חכמים בניהול נקודות. אנו יכולים לקנות יכולות לחימה חדשות באמצעות נקודות.


PUBG

גם משחקי PUBG פופולריים מאוד. הרווח הכולל שנצבר ממשתמשי אנדרואיד מגיע ל -18 מיליון דולר. גיימרים רבים באינדונזיה אוהבים את זה מכיוון שהוא מנוגן על ידי אנשים רבים בו זמנית. משחק זה דומה למשחקי מחשב כגון Point Blank או Call Of Duty. עם זאת, למשחק הזה יש ממשק עולם פתוח כמו המשחק Grand Theft Auto. עלילת המשחק של PUBG אכן מרגשת. אתה צריך להילחם נגד 99 שחקנים אחרים מרחבי העולם.


Free Fire

כרגע Free Fire הוא אחד ממשחקי האנדרואיד הנמכרים ביותר. משחק זה שיחק על ידי גיימרים רבים. משחקים אלה נמצאים לרוב בחלקים המומלצים בחנות האפליקציות ובחנות Google Play. זה קורה מכיוון שהרבה אנשים התקינו את המשחק הזה בפרק זמן קצר. למעשה, המשחק הזה מדורג כמשחק הנמכר ביותר באינדונזיה. המפתח של המשחק הזה הרוויח עד 200 מיליון דולר. Free Fire תמיד מפתחת דמויות חדשות במשחק.


ניסית את כל המשחקים המקוונים לעיל? האם המשחק המועדף עליך ברשימה שלמעלה? לשחק במשחקים מקוונים זה כיף, במיוחד אם הגרפיקה אטרקטיבית. משחקים שעומדים בציפיות שלך הם מהנים.


זה מידע על משחקי אנדרואיד הנמכרים ביותר באינדונזיה. נסה להתקין את המשחק באנדרואיד ונסה לשחק את המשחק. הזמן גם את החברים שלך לשחק איתך. חוויית המשחק תהיה מרגשת עוד יותר כאשר הרבה אנשים ישחקו איתך.

Anda harus sudah login untuk berkomentar di thread ini
Artikel Terkait
agar tanaman hias tidak layu
שש דרכים קלות ביותר לטפל בצמחי נוי

אתה עדיין יכול לתרגל כיצד לטפל בצמחי נוי בדף הבית שלך למרות שהמיקום אינו תומך במיוחד. פעילויות שתילת צמחי נוי או גינון ירקות מבוצעות בעיק...


Penulis: ayua
Artikel Lainnya dari Ayua
bonsai plant
חמישה סוגים של צמחי נוי וכיצד לטפל בהם בבית

צמחי נוי מוצגים בדרך כלל ברחבי הבית. הבית הוא לא רק מקום מגורים. יש לטפל בבית ולקשט אותו בקישוטים שונים כך שמי שמתגורר בו ירגיש בנוח. היופי...


Penulis: ayua
meja untuk bekerja
5 סוגים של עסקים ביתיים שיכולים להגדיל את הכנסותיך

כיום, לא קל למצוא עבודה. אתם תתחרו במאות אלפי אנשים. לכן, אנשים רבים חשים כמעט חסרי תקווה. עם זאת, איננו צריכים לדאוג מכך. כי אתה עדיין יכול ל...


Penulis: ayua
properti condominium
5 סוגי נכסים שאנשים מחפשים לעתים קרובות

עסק הנכסים אינו חדש לשמוע. אבל האם אתה יודע מה הכוונה ברכוש? לא הרבה אנשים יודעים שסוגי נכסים הם סחורות או מבנים שיש להם תעודה כאסמכתא לבעל...


Penulis: ayua
pembeli properti
6 דרכים לשווק את הנכס שלך לקונים נוספים

ישנם סוגים שונים של עסקים שאתה יכול לנסות. אתה יכול לנסות עסק שקשור לניהול נכסים. נכסים קשורים לעיתים קרובות לבתים, בתי חנויות, קרקעות ודב...


Penulis: ayua
perangkat gaming
זו הסיבה שבגללה כדאי להשתמש בציוד גיימינג

עכשיו הרבה אנשים משחקים משחקים. יש הרבה ניסיון לשחק במשחקים. ניתן להשתמש במשחקים להנאה, לבילוי זמן פנוי או כגיימר מקצועי. גיימרים מקצועיי...


Penulis: ayua